Geresnė sveikata yra tik vienu papurškimu toliau. - FortivitumLT
0

Jūsų krepšelis tuščias:(

Turėjo atsirasti geresnis būdas. Nusistovėję seni vitaminų pernešimo metodai yra jau pasene ir neefektyvūs. Senamadiška vitaminų vartojimo rutina - dvi kapsulės su maistu kiekvieną dieną, viena tabletė ant tuščio skrandžio, keturios mažos tabletės kas šešias valandas tarp valgių. Laikytis tokio tradicinio maisto papildų rėžimo, ne tik atima daug laiko, bet ir nėra efektyvu.

Naujausi tyrimai parodė, kad piliulių, gelinių kapsulių ir tablečių įsisavinimo lygis gali siekti tik 10-30%. Fortivitum įkūrėjas, Eimantas Didžbalis, sužinojęs apie jų mažą efektyvumą, susisiekė su mitybos specialistais, farmacininkais, daktarais ir mokslininkais su revoliuciniu požiūriu: "Mūsų tikslas yra pakeisti žmonių požiūrį į sveikatą". "Mes norime padėti žmonėms nugyventi 100-tą šviesių, sveikų metų šioje planetoje, o jeigu galima ir daugiau."  

 

Ir tai įvyko! Vitaminų įsisavinimą pakėlėme nuo 10% iki 93% 

Ir štai paaiškinimas. Fortivitum purškiami vitaminai, tai bendras kelių nusiteikusių medicinos profesionalų darbo vaisius, kuris jau keičia vitaminų vartojimą ir papildų industriją.

Mokslinis tyrimas parodė, jog aktyvūs ingredientai, purškiamoje formoje yra įsisavinami net 93%. Kad pasiekti puikių rezultatų greičiau, rinkites purškiklį, kuris tai garantuos.

 

Purškiami vitaminai yra patvirtinti FDA (Maisto ir Vaistų Asociacija)

Tai yra inovatyvus, sveikas, natūralus ir paprastas naudoti sveikatingumo papildas. Ar jūs bandote padidinti savo energijos lygius, geriau naktį išsimiegoti ar sustiprinti savo imuninę sistemą, kad padėtumėme jai išgyventi gripo sezoną, Fortivitum yra FDA ir cGMP patvirtinti papildai. Didžbalis sako, "Mes radome kaip sukurti patogų, nebrangų būdą žmonėms susigrąžinti sveikatą į savo rankas." Naudojant pranašiausius ingredientus, Fortivitum suteikia veganiškus, be GMO, be gliuteno maisto papildus, kurie sudėtyje neturi dirbtinių saldiklių, dažiklių ir skoniklių.

 

Sveikatos stiprintojai

Fortivitum purškiami vitaminai yra tikri sveikatos stiprintojai. Vitaminas B12 + Folio Rūgštis suteikia energijos, pagerina smegenų veiklą ir palaiko nervų sistemą. Vitaminas D3 purškiklis pasirūpina kalcio įsisavinimu stipresniems dantims ir kaulams, skatina normalias raumenų funkcijas ir prisideda prie smegenų ir nervų balanso. Ir mūsų LaLuna miego purškiklis naudojantis raminantį žolelių mišinį ir melatoniną, kad galėtumėte vėl pasinerti į giliausią, labiausiai atpalaiduojantį miegą.

 

Moksliškai įrodyta

Ši technologija yra įrodyta įvairiausių mokslo tyrimų. Fortivitum grąžina sveikatą jums į jūsų rankas.


Palikti komentarą

Prenumeruokite